Hjem

CENTER FOR SOCIALE TILBUD

En del af Lemvig Kommune

Center for Sociale Tilbud

 

En del af Lemvig Kommunes vifte af tilbud på Handicap og psykiatriområdet

 

Center for Sociale Tilbud varetager en bred række af tilbud til borgere over 18 år, der har en betydelig fysisk eller psykisk funktionsnedsættelse. I menuen oven for kan du læse mere om vores tilbud, personale og faglige tilgang.

Kontakt

Centerleder Tanja Guldhammer

tanja.guldhammer@lemvig.dk

Telefon: 9663 1521

Kontoret i Lemvig

center.sociale.tilbud@lemvig.dk

Telefon: 9563 1197

 

Kontoret på Kærhuset

kaerhuset@lemvig.dk

Telefon: 9663 1950

 

Områdekoordinator Susanne Hermannsen

susanne.lisby.hermannsen@lemvig.dk

Telefon: 9663 1523 / 3060 5251

 

Områdekoordinator Bente Romby Steensen

bente.romby.steensen@lemvig.dk

Telefon: 9788 8370 / 5116 6751

 

Områdekoordinator Lenette Pedersen

lenette.pedersen@lemvig.dk

Telefon: 2030 3878

 

Souchef på Kærhuset Sigrid Ganer

sigrid.ganer@lemvig.dk

Telefon: 4049 5630