Medarbejdere i Center for Sociale Tilbud

CENTER FOR SOCIALE TILBUD

En del af Lemvig Kommune

Medarbejdere

- hos Center for Sociale Tilbud


Personalegruppen hos Center for Sociale Tilbud er tværfagligt sammensat.

Vores uddannelsesmæssige baggrund er primært inden for social og sundhedsområdet,

herunder blandt andet pædagoger, sygeplejersker, ergoterapeuter, social og sundhedsassistenter m.v. Hertil kommer såvel kurser og kompetencegivende efteruddannelse inden for en række områder.


Har du behov for kontaktoplysninger på en specifk medarbejder, så kontakt kontoret i Lemvig på 9663 1197 eller kontoret på Kærhuset på 96631950.

Kontakt

Centerleder Tanja Guldhammer         tanja.guldhammer@lemvig.dk             

Telefon: 9663 1521     

                       

Kontoret i Lemvig

center.sociale.tilbud@lemvig.dk

Telefon: 9663 1197


Kontoret på Kærhuset

kaerhuset@lemvig.dk

Telefon: 9663 1950


Afdelingsleder Susanne Hermannsen

susanne.lisby.hermannsen@lemvig.dk

Telefon: 9663 1523 / 3060 5251


Afdelingsleder Bente Romby Steensen

bente.romby.steensen@lemvig.dk

Telefon: 9788 8370 / 5116 6751


Afdelingsleder Lenette Pedersen

lenette.pedersen@lemvig.dk

Telefon: 2030 3878


Afdelingsleder Kærhuset Torben Kristiansen

torben.kristiansen@lemvig.dk

Telefon: 2159 9413